Okrem vedenia účtovníctva u nás máte možnosť využiť aj spracovanie personálnej a mzdovej agendy, ktorá spočíva nie len vo výpočte miezd pracovníkov, ale i poradenstvo týkajúce sa pracovných pomerov a podobne. 

 

Za roky našej praxe chceme klientom poskynúť aj poradenstvo v danej oblasti s cieľom ochrany zamestnávateľa resp. zamestnanca. V prípade však konfliktu klienta (zamestnávateľa) a jeho zamestnanca v rámci našich etických princípov budeme v danej veci zastupovať výhradne záujmy nášho klienta (zamestnávateľa).

 

Pri spracovaní peronalistiky evidujeme mzdové karty zamestnancov, pripravujeme im dokumenty ako napr. prac. zmluvy, dodatky, prihlasujeme ich do príslušných poisťovní a podobne. 

 

Spracovanie miezd zahŕňa spracovanie kompletnej mzdovej agendy, ktorej výsledkom je splnenie si povinností voči štátnym inštitúciám a vyplatenie mzdy zamestnancom za ich vykonanú prácu vrátanie zaslania podkladov konateľovi pre úhrady miezd, výplatých pások a podobne. 

 

Pre informácie o cene týchto služieb nás môžete kontaktovať so žiadosťou o cenovú ponuku.

Virtuálne sídlo

s cenou už od 14 € nesačne v Poprade vrátane scanu každej došlej zásielky. Informácie tu

Založenie firmy

za 250 € obvykle do 15 dní od doručenia všetkých dokladov

Spracovanie účtovníctva

pre platiteľov ako aj neplatiteľov DPH za dohodnuté zmluvné ceny vrátane spracovania miezd a personálnej agendy ako i poradenstva. 

"Nielen účtujeme ale i radíme klientom."

Reviews on JED

JSN ImageShow has been approved on Joomla Extension Directory. Let's see how Joomla community enjoy it. If you use JSN ImageShow, please post a rating and a review at the Joomla! Extensions Directory

Blog a aktuality

Zápis konečného užívateľa výhod

Do 31. decembra 2019 musia povinné osoby nechať zapísať konečných užívateľov výhod do obchodného registra. Touto povinnosťou sa to len tak neskončí...

Čítať ďalej...

Splatenie základného imania

Od roku 2016 nie je nutné dokladovať splatenie základného imania na účet v banke. 

Čítať ďalej...

Nahlasovanie voľných pracovných miest od 1. januára 2019

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Čítať ďalej...
JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework