Pri založení firmy nám zašlete vyplnený formulár k založeniu s.r.o., z našej strany Vám pripravíme všetky podklady k založeniu, ktoré Vám zašleme mailom, pričom z dôvody ochrany osobných údajov je od nás zasielaný súbor chránený heslom. Heslo pre otvorenie Vám oznamujeme SMS správou. 

 

Dané dokumenty si skontrolujete, či v osobných údajoch nie je nejaká chyba alebo preklep. Následne si tieto dokumenty vytlačíte a overite podpisy (zoznam dokumentov je na prvej strane v maili, ktorý Vám zašleme). Takto podpísané a overené dokumenty nám zašlete poštou na adresu nakupujbezpecne law services. s. r. o., Na letisko 2088/15, 058 01 Poprad - Veľká

 

Po prijatí dokumentov skontrolujeme ich úplnosť a začneme proces vydania živnostenských listov, aby sme spis postúpli súdu za účelom vykonania zápisu spoločnosti. 

Virtuálne sídlo

s cenou už od 14 € nesačne v Poprade vrátane scanu každej došlej zásielky. Informácie tu

Založenie firmy

za 250 € obvykle do 15 dní od doručenia všetkých dokladov

Spracovanie účtovníctva

pre platiteľov ako aj neplatiteľov DPH za dohodnuté zmluvné ceny vrátane spracovania miezd a personálnej agendy ako i poradenstva. 

"Nielen účtujeme ale i radíme klientom."

Blog a aktuality

Zápis konečného užívateľa výhod

Do 31. decembra 2019 musia povinné osoby nechať zapísať konečných užívateľov výhod do obchodného registra. Touto povinnosťou sa to len tak neskončí...

Čítať ďalej...

Splatenie základného imania

Od roku 2016 nie je nutné dokladovať splatenie základného imania na účet v banke. 

Čítať ďalej...

Nahlasovanie voľných pracovných miest od 1. januára 2019

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Čítať ďalej...
JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework