Uvedomujúc si rozsah spracúvania osobných údajov a v súlade s Nariadením "GDPR" ako aj platnou legislatívou na území Slovenskej republiky pri všetkých naších činnostiach postupujeme iba takým spôsobom aby nedošlo k poškodeniu práv dotknutých osôb a zároveň, aby osobné údaje boli spracúvané na základe zásad a princípov platnej legislatívy. 

 

Preto s každým klientom uzatvárame príslušnú zmluvu k spracúvaniu osobných údajov. A to s prihliadnutím na činnosti, ktoré pre klienta vykonávame. 

 

V prípade zasielania osobných údajov prostredníctvom e-mailov zabezpečujeme elektronickú poštu elektronickým podpisom a zároveň obsah dokumentu proti otvoreniu je chránený heslom, pričom heslom disponuje iba náš klient a my. 

 

Ak chcete vedieť viac o ochrane osobných údajov, môžete nás kontaktovať e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Virtuálne sídlo

s cenou už od 14 € nesačne v Poprade vrátane scanu každej došlej zásielky. Informácie tu

Založenie firmy

za 250 € obvykle do 15 dní od doručenia všetkých dokladov

Spracovanie účtovníctva

pre platiteľov ako aj neplatiteľov DPH za dohodnuté zmluvné ceny vrátane spracovania miezd a personálnej agendy ako i poradenstva. 

"Nielen účtujeme ale i radíme klientom."

Blog a aktuality

Zápis konečného užívateľa výhod

Do 31. decembra 2019 musia povinné osoby nechať zapísať konečných užívateľov výhod do obchodného registra. Touto povinnosťou sa to len tak neskončí...

Čítať ďalej...

Splatenie základného imania

Od roku 2016 nie je nutné dokladovať splatenie základného imania na účet v banke. 

Čítať ďalej...

Nahlasovanie voľných pracovných miest od 1. januára 2019

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Čítať ďalej...
JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework